به سادگی صحبت کردن، شکل یک تخته موج سواری تعیین خواهد کرد که کدام یک از آن‌ها باید مورد استفاده قرار گیرند و چه کسی باید از آن‌ها استفاده کند. استند آپ پدل بورد به هشت شکل اصلی در بازار موجود است :

سری ALL-ROUND  :

پدل بورد های سری RIDE  ما  برای گستره وسیعی از شرایط جوی و دریایی و برای گروهای سنی و جنسی مختلف مناسب می باشند.به همین علت پر فروش ترین بوردهای ما می باشند.مدلهای کوتاهتر برای شرایط دریایی  موجی بیشتر کاربرد دارد و مدلهای بلند تر و عریض تر برای پدل بوردینگ خانوادگی بیشتر استفاده می شود.

 

سری TOURING  :

اگر شما دنبال قدم جلوتر در کارایی هستید یا می خواهید پدل بوردینگ چند روزه داشته باشید.رنج بوردهای TOURING  و EXPLORING  ما قادرند این امکان را به شما بدهند تا دنیای خود را کشف کنید.

 

سری SURF  :

موج سواری با پدل بورد بسیار لذت بخش است زیرا شما برای تعادل و پیش راندن خود یک پارو دارید.این یک روش ساده برای شماست تا شروع به این ورزش کنید.پدل بوردهای موج سواری ما کوتاه تر هستند و با دماغه عریض تر و پاشنه کم عرض خود بسیار مناسب برای سوار شدن بروی موجهاست.همچنین مجهز به تکنولوژی RSS  هستند که سفتی و قدرت مانور آنها را بیشتر می کند.

 

سری WINDSURF  :

WINDSURFING  می تواند ورزش ریسکی برای شروع باشد ولی لذتی بی نهایت دارد که نمی توان از آن ساده گذشت و رد پدل بهترین راه حل برای ورود به این ورزش را معرفی می کند .

 

 

سری RACE  :

مسابقات پدل بوردینگ در راس این تفریح قرار دارند و ما سری RACE  را با سرعت و چابکی فوق العاده ساخته و توسعه دادیم . این بوردها بلند تر و نازک تر و با یک کشیدگی در دماغه و دم می باشند که برای سر خوردن و سرعت بالا طراحی شده است.

 

سری  KIDS  :

پدل بوردینگ یک تفریح همگانی است نه فقط برای بزرگتر ها ، پس ما یک سری از محصولات را با در نظر داشتن کودکان ساختیم.

 

سری WHITE WATER  :

این شاخه از ورزش به سرعت در حال رشد است و ما بوردی طراحی کردیم که می تواند در شرایط سخت یک رودخانه خروشان کارایی بالایی از خود نشان دهد.لبه های این سری بالاتر از بقیه هستند و می تواند موجها را بشکافند و قوس ان به شما اطمینان می دهد از پس تمام پرش ها و ضربه ها در اب خروشان رودخانه براحتی بر می آیید.

 

سری YOGA  :

سری یوگا اینجاست برای طرفداران یوگا ، نرمش و تناسب اندام .شما اکنون می توانید تمام عادات ورزشی خود را به داخل اب برده و میزان کشش بدن خود را به چالش بکشید.

محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *