فروشگاه آنلاین تخصصی تجهیزات و لوازم ورزشهای دریایی

فروشگاه تجهیزات دریایی

فروشگاه دریا 360 یکی از بزرگترین فروشگاه های تجهیزات، متعلقات و لوازم ورزشهای آبی در ایران می باشد که با داشتن شعبه های مختلف در تهران، شمال و جنوب کشور تامین کننده نیازهای عمده و خرده فروشی علاقه مندان می باشد.

این مجموعه فروشگاه با داشتن دو شعبه فیزیکی در شمال (مارینا کاسپین منطقه آزاد انزلی)، در جنوب (مارینا کیش) و فروشگاه آنلاین تخصصی طیف بسیار گسترده ای از تجهیزات ورزش های دریایی و لوازم تفریحات آبی مانند  پوشاک و متعلقات ساحلی، انواع کایاک، پدل بورد، پارو و تجهیزات غواصی را در سراسر ایران تامین مینماید.لذا مشتریان از سراسر ایران میتوانند با بررسی سایت، خرید خود را نهایی کرده (حتی یک قلم کالا) و در محل مورد نظر توسط اراسل پستی به ایشان تحویل میگردد.

از طرفی با داشتن محتواهای تخصصی و آموزشی مرتبط با دریانوردی و ورزشهای آبی، دریا 360 بعنوان نخستین مجله انلاین تفریحات دریایی و یاتینگ (yachting & water sport magazine) در ایران شناخته می شود و مهم ترین هدف آن به اشتراک گذاری محتواهای آموزشی،نقد بررسی محصولات ، معرفی برندهای دریایی، آموزش های متنی و ویدیویی دریا نوردی و ورزشهای دریایی و همچنین معرفی مقاصد گردشگری دریایی است.

این مجله انلاین که در ایران برای نخستین بار با این وسعت شروع بکار نموده است علاوه بر محتواهای مفید در زمینه گردشگری دریایی، فروشگاه انلاین نیز در خود داشته که بعنوان اولین فروشگاه انلاین تخصصی در زمینه تجهیزات ورزشهای دریایی در ایران می باشد.

فروشگاه دریا 360 با داشتن سابقه نزدیک به 10 سال نماینده رسمی و انحصاری بهترین برندهای تجهیزات دریایی در ایران می باشد که همگی با قیمت های مناسب و با گارانتی در ایران بفروش می رسند.برخی از بهترین برندهای ما در زیر به اختصار معرفی شده اند.

انواع پدلبورد (تورینگ، مسابقه، مبتدی، یوگا و … ) و متعلقات از برند ردپدل انگلستان REDPADDLE
تجهیزات کامل غواصی و متعلقات آن از برند کرسی ایتالیا CRESSI
نماینده رسمی و انحصاری هوبی کت فرانسه در انواع کایاک و قایق های بادبانی و پوشاک HOBIE CAT
پوشاک و متعلقات ساحلی از لاین محصولات ساحلی کرسی ایتالیا CRESSI by the sea
لوازم ورزشهای آبی و دریایی
گیفت های دریایی
هدایا و آثار هنری مرتبط

فروش و تامین کالاهای خاص مانند تجهیزات دریایی و لوازم ورزشهای آبی نیاز به تخصص و تجربه کافی فروشندگان آن دارد تا بتوانند مشتریان را به خوبی راهنمایی کرده تا با اطمینان کامل خرید خود را نهایی کنند.از آنجا که پیش از این امکان یافتن فروشگاهی که بصورت تخصصی این کار را انجام دهد و همچنین سبد محصولات آن کامل باشد در ایران وجود نداشت، همیشه علاقه مندان کالای مورد نظر خود را از فروشگاههای غیر تخصصی تهیه میکردند که در بسیار موارد کالای ارسالی با محصول خریداری شده متفاوت بود.

اما اکنون اگر قصد خرید تجهیزات دریایی یا لوازم ورزشهای آبی  را دارید حتما با مشاوران متخصص و مجرب فروشگاه دریا 360 تماس گرفته تا با راهنمایی کارشناسان ما بتوانید کالای مورد نظر خود را تهیه نمایید.

*لازم به ذکر است تمام محصولات موجود در فروشگاه دریا360 اصل بوده و هیچ گونه کالای تقلبی در این فروشگاه بفروش نمی رسد*
برای دیدن لیست محصولات و همچنین آفرهای فروش حتما ما را در صفحات مجازی دنبال کنید:

darya360com@

www.darya360.com

021-26108746

Info@darya360.com