معرفی برند پرستیژ

شناورهای بسیار لوکس با طول بیشتر از ۱۵ متر که به آنها یات می گویند از محصولات این کمپانی قدرتمند فرانسوی می باشد.  در اصل پرستیژ تولید کننده یاتهای لوکس برند ژانو می باشد درست همانند تویوتا ولکسوس.

تنوع مدل، قیمت های بسیار مناسب، زیبایی، لوکس بودن و درعین حال کارایی بالا از جمله ویژگی های این برند است. پرستیژ بعلت داشتن شناورهای بسیار لوکس با قیمتهایی مناسبتر از سایر برندها بسیار پرطرفدار می باشد و به همین علت هر ساله این برند محصولات جدید به رنج محصولات خود اضافه و برخی مدلها را بروز رسانی می کند.

تصویری از کارخانه تولید یاتهای پرستیژ در فرانسه

از دیگر ویژگی های این برند می تواند به طراحی داخلی بسیار لوکس و چیدمان کاملا کاربردی امکانات رفاهی داخل شناور می باشد که شما را برای سفرهای دریایی چندین روزه کاملا مجهز نموده استتمام یاتهای این برند دارای اقلا دو اتاق خواب (یک مستر و دیگری اتاق مهمانمیباشد و با افزایش طول این شناور ها در مدلهای بالاتر بر تعداد این اتاق ها افزوده و سایر امکانات رفاهی (آشپزخانه،فضای پذیرایی و مهمان،سرویس های بهداشتی و حمام ها و…) نیز بیشتر خواهد شد

درباره پرستیژ

بیش از ۲۰ سال شناورهای لوکس پرستیژ در زمره پیشگامان این عرصه بوده، و تصور همگان درباره امکانات یک شناور لوکس با توجه به اندازه شناور را به چالش کشیده است. از اولین شناور پرستیژ یعنی پرستیژ ۴۱ در سال ۱۹۸۹ که سه کابین و اتاق خواب داشت تا ا کنون که پرستیژ ۷۵۰ وارد بازار شده است این شناورها از همه نظر با سایر رقبا متفاوت بوده و امکاناتی را در اختیار مشتری می گذارد که دیگر تولید کنندگان قادر به ارائه آن نمی باشند. کار کردن با مشهور ترین معماران و طراحان صنایع دریایی مانند مایکل پیترز،ویتوریو گارونی و ژاو فرانسوا دی پرمورل باعث شد تا پرستیژ امروز به ۳ سری متفاوت از قایق ها دست یابد :

-۱ فلای بریج fly bridge

-۲ ا کسپرس لاین express line

-۳ یات دیویژن yacht divison

با داشتن آمار بالغ بر ۲۵۰۰ شناور در نواحی مختلف جهان مانند دریای بالتیک، مدیترانه، اقیانوس اطلس، اقیانوس هند، دریای چین و … پرستیژ تبدیل به یک برند بین المللی شده است.

مهمترین تفاوت مدلهای فلای بریج و اکسپرس لاین در وجود فضایی رو باز در طبقه ی بالای کابین شناور(فلای بریج) است که امکان ناوبری شناور از انجا نیز وجود دارد و میتوان در روزهایی که هوا خوب است میتوانید از داخل کابین بیرون امده و در فلای بریج شناور ناوبری کنید.

یک نمونه از یاتهای سری فلای بریج پرستیژ

نمونه ای از یاتهای سری اکسپرس لاین

 سری یات دیویژن پرستیژ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *