ردپدل Redpaddle برند شماره 1 دنیا در تولید پدلبورد! این برند انگلیسی سازنده بهترین و با کیفیت ترین بوردهای بادی و متعلقات آن همچون پارو،کیف، پمپ و… جهان است که بعلت کیفیت بالا و ساختار بسیار خاص تولیداتش ، همرده با بهترین بوردهای سخت composite یا اصطلاحا هارد بورد Hard Boards قرار میگیرد. فروشگاه دریا 360 نماینده رسمی و انحصاری ردپدل در ایران است که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند.

 

کمپانی رد پدل در سال 2008 از یک ایده نوپا و جوان شکل گرفت.دنیای پدل بورد در حال رفتن راه خودش بود و ما این ایده جوان را در سر می پروراندیم که بورد های بادی می توانند این صنعت را متحول کنند.مردم فکر می کردند که این ایده کمی عجیب و نشدنی است.همگان می پرسیدند که واقعا به نظر شما می شود بوردی را به سختی و کارایی بورد های جامد ساخت که بادی باشد و خم هم نشود؟با گذشت زمان ما این شک و عدم اطمینان را کنار زده و نظر همه را به خود جلب کردیم و اکنون مردم واقعا از داشتن بوردهای بادی خوشحالند!از ابتدای امر ما به دو چیز باور داشتیم:

اولا که سواری با یک بورد بادی یک جایگزین نیست بلکه خودش یک تجربه بی نظیر است.

دوما ما بوردهای می سازیم که کاملا تجربه یک بورد سواری حرفه ای را به شما منتقل می کند.

در گذشته ما در بسیاری از رقابتهای حرفه ای ورزشهای ابی شرکت کردیم و قصد داریم بوردهایی بسازیم که حتی حرفه ای ها عاشق آن شوند و ما توانستیم با مهندسی خوب بوردهایی با کیفیت بسازیم که شما هر جا که خواستید به سادگی آنها را حمل کنید.محصولی که دقیقا به این معنی است : جهان خود را کشف کنید.

 

 

از آنجا که تفریحات دریایی روز به روز در میهن عزیزمان پر طرفدارتر می شود مکین دریا نیز خود را بروز تر کرده و جدید ترین این تفریحات را در ایران برای هموطنان عرضه می کند.پدل بوردینگ به عنوان پر طرفدار ترین تفریح دریایی دنیا در سالهای اخیر بسیار پیشرفت داشته و این پیشرفت به دلایلی از جمله قیمت ارزان تر نسبت به خرید قایق تفریحی و هیجان و لذت خاص و منحصر به فردی که در این تفریح نهفته است و همچنین قابلیت حمل و نقل بسیار راحت آنها می باشد.مکین دریا نیز طبق معمول وعده ها و شعار خود بهترین برند این صنعت را به عنوان نماینده رسمی و انحصاری در ایران آورده است.رد پدل کمپانی شماره یک جهان در تولید پدل بوردهای بادی است و از آنجا که سرزمین عزیزمان در خود بی شمار دریا و دریاچه و رودخانه دارد و مردم ما اهل مسافرت هستند این برند برای کشورمان بسیار مناسب است چون هم قیمت بسیار مناسبی دارد و هم قابلیت حمل و نقل راحتی دارد.شما اکنون می توانید چه برای استفاده شخصی چه برای تجهیز یا راه اندازی کلوپ دریایی خود با قیمتی همانند کمپانی مبدا و خدمات پس از فروشی همه جانبه این پدل بوردها را داشته باشید.

 

7 دلیل برای انتخاب رد پدل:

  1. تجربه واقعی پدل بوردینگ:

 ما از سال 2008 در این تجارت هستیم و عمیقا معتقدیم داشتن یک پدل بورد بادی اصلا به معنی کوتاه امدن درمورد کیفیت نیست .بوردهای رد پدل بسیار سفت تر و با دوام تر از سایر رقبا هستند،و برای این طراحی شدند که بتوانید همه جا از پدل بوردینگ لذت ببرید.

  1. کیفیت همیشه از استاندارد ها می آید :

در رد پدل ما در باره کیفیت بسیار وسواسی هستیم.بوردهای ما از نوآورانه ترین مواد اولیه ساخته شده است و در ساخت ان از پیشگامانه ترین تکنیک ها تولید بهره می گیریم.ما محصولاتمان را بطور مدام تست می کنیم تا مطمئن شویم هر لحظه با آن نیاز داشتید بهترین کارایی را برای شما داشته باشد و همچنین خیلی دوستانه و با خدمات پس از فروشمان تک تک مشتریانمان را پشتیبانی می کنیم.

  1. هر زمان هر جا که خواستید بروید:

 مهمترین ویژگی هر پدل بورد بادی این است که با خیال راحت با آن هر زمان هر جا که خواستید با خود ببرید.شما نیاز به یک ون یا باربند ماشین نداری تا در یک سفر جاده ای آن را با خود حمل کنید و براحتی در فرودگاه کوله رد پدل خود را همراه سایر لوازم تحویل بار دهید.و زمانی که به محل مورد نظر رسیدید بورد تنها چند دقیقه زمان برای باد شدن نیاز دارد و شما می تواند دنیای اطراف را کشف کنید!

  1. طراحی شده برای کارایی بیشتر:

اینکه پدل بوردهای خود را هر جا که خواستید به راحتی ببرید ویژگی ذاتی بوردهای بادی است اما این به این معنی نیست که این بورد های کارایی بیشتری ندارند.ما از بهترین و جدید ترین تکنولوژی ها برای شکل دادن و ساخت بوردها استفاده می کنیم تا آنها را در سطحی برابر با بوردهای جامد قرار دهد.البته ما قصد نداریم این دو مدل بورد را با هم مقایسه کرده و انها را در یک سطح قرار دهیم بلکه ما فقط بوردهای بادی می سازیم و به آنها تعصب داریم.

  1. نوآوری در هر پدل بورد:

ما از تکنولوژی های استاندارد ساخت بوردهای بادی استفاده می کنیم و با طراحی دوباره و بهینه سازی  اغلب جنبه های این تکنولوژی ها به بوردهایی با کیفیتی برتر می رسیم.اختراع سیستم RSS  برای سخت تر و سفت تر کردن بوردها یک سیستم منحصر به فرد به ماست.

  1. تایتان بهترین تلمبه پدل بورد در جهان:

باد زدن بوردها نیاز به نفر و انرژی دارد. ما این را درک کرده و پمپ های تایتان را تولید کردیم که تحولی در این صنعت است.این پمپ های نصف زمان و نیروی پمپ های معمولی را نیاز دارد پس شما کمتر تلمبه زده و بیشتر پارو می زنید.

  1. کوله ای پر از ایده :

 اصالت تجربه داشتن بورد رد پدل فقط به پارو زدن و تلمبه زدن خلاصه نمی شود.با هر بورد شما یک کوله مسافرتی بسیار مقاوم مخصوص نگهداری پدل بورد  مجهز به چرخ دریافت می کنید که باعث می شود بسیار ساده و راحت به اکتشاف دنیا بپردازید .

 

محصولات

پدل بورد یوگا ردپدل مدل 10.8 Active

31,410,000 تومان
ردپدل Redpaddle برند شماره 1 دنیا در تولید پدلبورد! این برند انگلیسی سازنده بهترین و با کیفیت ترین بوردهای بادی و متعلقات آن همچون پارو،کیف، پمپ و... جهان است که بعلت کیفیت بالا و ساختار بسیار خاص تولیداتش ، همرده با بهترین بوردهای سخت composite یا اصطلاحا هارد بورد Hard Boards قرار میگیرد. فروشگاه دریا 360 نماینده رسمی و انحصاری ردپدل در ایران است که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند. پدل بوردهای راید Ride به دسته بوردهایی گفته می شود که تقریبا برای  همه سبک استفاده مناسب بوده و برای افراد تازه کار بهترین انتخاب می باشند.این بوردها با طول های متفاوت و عرض های تقریبا یکسان در مدلهای مختلف برای وزن های مختلف تولید میشود. قابل حمل بودن این پدلبوردها نه تنها باعث شده فضای کمتری اشغال کنند بلکه سبب میشود شما  بتوانید براحتی بورد خود را در هر سفری بهمراه داشته باشید. علاقه مردم به جمع شدن در اطراف رودخانه یا دریاچه ها جهت انجام ورزش یوگا یا مدتیشین داخل آب Redpaddle  را بر آن داشت تا بورد تخصصی برای یوگا طراحی کند. . بورد Activ  10.8    یک مدل خاصی از مدل های RIDE  است که با استفاده از فرایند Teck Air ساخته شده است و علت اصلی سفت و بالانس بودن این بورد هم  همین موضوع است، این بورد فوق العاده دارای پهنای گسترده ای می باشد، بنابراین  برای انجام ورزش های یوگا بسیار مناسب است.و اینکه مانند برد های دیگر خیلی نرم و زیبا روی سطح آب سر می خورد. جنس رویه این بورد از (فوم EVA) است و باعث میشود هنگام انجام حرکت های ورزشی بدن ورزشکار دچار ساییدگی نشود و این بورد را به یک بورد کامل و مجهز برای یوگا تبدیل کرده است.

پدلبورد ویندسرف ردپدل مدل 10.7 Windsurf

48,900,000 تومان
ردپدل Redpaddle برند شماره 1 دنیا در تولید پدلبورد! این برند انگلیسی سازنده بهترین و با کیفیت ترین بوردهای بادی و متعلقات آن همچون پارو،کیف، پمپ و... جهان است که بعلت کیفیت بالا و ساختار بسیار خاص تولیداتش ، همرده با بهترین بوردهای سخت composite یا اصطلاحا هارد بورد Hard Boards قرار میگیرد. فروشگاه دریا 360 نماینده رسمی و انحصاری ردپدل در ایران است که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند. بوردهای ویندسرف windsurf به آن دسته از پدلبوردها گفته می شود که  تنها با نصب یک بادبان قابلیت تبدیل شدن به ی  ویندسرف را دارند در حالی که میتوان از آنها به تنهایی و بدون بادبان و متعلقاتش بعنوان یک پدلبورد راید Ride نیز استفاده کرد. لازم به ذکر است این بوردها بدون بادبان و متعلقات فروخته میشوند و شما میتوانید هر سایزی از بادبان را برای بورد خود انتخاب کنید. ویندسرف یکی از بهترین ورزشهای دریاییست که در آن با بستن یک بادبان بروی بورد میتوانید از قدرت باد برای حرکت و ماجراجویی و یا حتی رسیدن به سرعت بالا استفاده کنید. این ورزش به حدی لذت بخش است که وقتی بروی آب شروع به حرکت نمودید هرگز دوست ندارید دوباره به خشکی برگردید. پدلبوردینگ و یا حتی ویندسرف  با یک بورد بادی یک انقلاب در این ورزش است ، بورد 10.7 windsurf برای افراد تازه کار طراحی شده است که دنبال  بهترین روش برای ورزش کردن هستند. windsurf10.7 با  ترکیب  تمام مزیت های یک پدل بورد بادی و تمام المان های تکنیکی یک بورد ویندسرف ساخته شده است، و  دارای تمام ویژگی های کاربردی یک پدل بورد بادی می باشد . رد پدل تمام ویژگی های یک بورد عادی را جدا کرده و در یک مدل مدرن تر ( 10.7 WINDSURF) ترکیب میکند. درواقع این یک بورد ویندسرف است که میتوان از آن بدون بادبان بعنوان پدلبورد نیز استفاده کرد در واقع یک تیر و دونشان. با افزودن یک بادبان کوچک به این بورد که در پایه هایی که در قسمت عقب و وسط بورد تعبیه شده است نصب میشود میتوان میزان تعادل و پایداری پدل بورد در برابر هوا  را  فوق العاده افزایش داد، و همچنین میتوان با استفاده از این بادبان عمودی بورد خود را از همه جهات کنترل کرد و مدت زمان سفر خود را افزایش داد.

پدلبورد Race ردپدل مدل 12.6 Race

مشکل عمده برای پدل سواران این بود که بردهای مسابقه  ای  به دلیل وزن سنگین و دراز بودنشان، حملشان کمی سخت و دشوار بود. ردپدل این مشکل را در مدل 12.6 حل کرد. این بورد دراز و باریک است  و خیلی سریع بروی آب حرکت میکند.  خیلی سریع شناور می شود با این حال یک بورد بادی است و میتوان آن را بسته بندی کرد و به آسانی حمل کرد . علیرغم کاربردی بودنش،هیچ سازسی روی عملکرد ندارد. نوار های سفت کاری  RSS ردپدل، سطح زیرین طراحی شده برای سرخوردن سریع و راندن،باله های دوتایی برای کمک به سواری، از ویژگی های  بورد 12'6" Race است. ویژگی های کلیدی این مدل: *پوشش عایق هوای MSL  در  همان مرحله اولیه تولید بروی تار و پود هسته مرکزی   ذوب شده و اشتباهات چسب کاری دستی را به صفر رسانده است. **تکنولوژی MLS (Monocoque Structural Laminate) یا همان لایه گذاری ساختاری باعث کاهش چشمگیر وزن بورد ها تا 2 کیلوگرم میشود و باعث میشود بوردها در فشار هوای کمتر نیز سخت و سفت باقی بمانند ***نوارهای پلاستیکی ارتعاشی RSS (Rocker Stiffening System)  ، دو تیغه پلاستیکی خط کش مانند که در دو کناره بورد کار گذاشته میشوند تا بورد سفتتر شده و  از مرکز بورد هرگز خم برندارد. ****پرس گرمایی تحت فشار برای محکم کردن نوار ها و لایه های بالایی ،باعث عایق شدن بورد در برابر هوا و آب می شود. RAM MOUNTS ****که از سال 2017 به تمام بوردهای رد پدل اضافه شد یک پیچ و گیره با سایز و اندازه عمومی است که برای نصب انواع دستگاها مانند دوربین های ورزشی یا جی پی اس و... کاربرد دارد  
ردپدل Redpaddle برند شماره 1 دنیا در تولید پدلبورد! این برند انگلیسی سازنده بهترین و با کیفیت ترین بوردهای بادی و متعلقات آن همچون پارو،کیف، پمپ و... جهان است که بعلت کیفیت بالا و ساختار بسیار خاص تولیداتش ، همرده با بهترین بوردهای سخت composite یا اصطلاحا هارد بورد Hard Boards قرار میگیرد. فروشگاه دریا 360 نماینده رسمی و انحصاری ردپدل در ایران است که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند. پدل بوردهای مسابقه یا Race جزو دسته بوردهای تخصصی هستند که به منظور شرکت در مسابقات ورزشی حرفه ای طراحی شده و بهترین های نوع خود در دنیا هستند. این بوردها که فقط برای افراد کاملا حرفه ای و ورزشکاران این رشته  مناسب است در اندازه های مختلف برای رده های سنی بزرگسال و جوانان تولید میشود. طول بلند و عرض اندک که باعث سرعت بلای این پدل بوردها بروی آب میشود مهمترین نشانه این بوردها هستند. بورد مسابقه 12.6 ردپدل یک بورد بسیار حرفه ای برای انواع رقابت هاست. مشکل اکثر ورزشکاران این رشته ورزشی اینست که بوردهای مسابقه بسیار بلند و سنگین هستند که سبب میشود جابجایی بورد ونگهداری آن بسیار مشکل باشد.با این بورد، ردپدل این مشکل را حل کرده است. بوردی بلند و باریک که سبب حرکت بسیار سریعتر و سر خوردن نرم تر بورد برروی سطح آب می شود.از طرفی دیگر بادی بودن آن سبب شده مشکلی برای جابجایی و نگهداری آن نداشته باشید. با این ویژگی ها این بورد همچنان کارایی بسیار بالایی از خود نشان میدهد. باداشتن نوارهای پلاستیکی RSS در دو طرف بورد این بورد برای سرعت طراحی شده است. دو باله کوچک در نوک بورد به ورزشکار اجازه میدهد با قدرت بالاتری مانور کند.

پدلبورد Race ردپدل مدل 10.6 Max Race

37,900,000 تومان
ردپدل Redpaddle برند شماره 1 دنیا در تولید پدلبورد! این برند انگلیسی سازنده بهترین و با کیفیت ترین بوردهای بادی و متعلقات آن همچون پارو،کیف، پمپ و... جهان است که بعلت کیفیت بالا و ساختار بسیار خاص تولیداتش ، همرده با بهترین بوردهای سخت composite یا اصطلاحا هارد بورد Hard Boards قرار میگیرد. فروشگاه دریا 360 نماینده رسمی و انحصاری ردپدل در ایران است که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند. پدل بوردهای مسابقه یا Race جزو دسته بوردهای تخصصی هستند که به منظور شرکت در مسابقات ورزشی حرفه ای طراحی شده و بهترین های نوع خود در دنیا هستند. این بوردها که فقط برای افراد کاملا حرفه ای و ورزشکاران این رشته  مناسب است در اندازه های مختلف برای رده های سنی بزرگسال و جوانان تولید میشود. طول بلند و عرض اندک که باعث سرعت بلای این پدل بوردها بروی آب میشود مهمترین نشانه این بوردها هستند.   مشکل اکثر ورزشکاران این رشته ورزشی اینست که بوردهای مسابقه بسیار بلند و سنگین هستند که سبب میشود جابجایی بورد ونگهداری آن بسیار مشکل باشد.با این بورد، ردپدل این مشکل را حل کرده است. با طراحی الهام گرفته از بورد 12.6 race Elite این بورد مسابقه ای مخصوص کودکان برای سرعت و رقابت تنگاتنگ در رده های سنی جوانان تولید شده است.طول کوتاهتر این بودر نسبت به سایر بوردهای مسابقه سبب شده نگهداری و جابجایی آن بسیار ساده تر شود و با پهنای 24 اینچ این بورد به اندازه کافی روی سطح آب ایستا و در هنگام حرکت مستقیم می باشد.داشتن نوارهای RSS  در این بورد سبب شده برای کودکان و نوجوانان که تجربه مسابقه کمتری دارند نیز مناسب باشد و میزان انحرافات بورد را حین حرکت به حداقل برساند.

پدلبورد Touring ردپدل مدل12.6 Sport

ردپدل Redpaddle برند شماره 1 دنیا در تولید پدلبورد! این برند انگلیسی سازنده بهترین و با کیفیت ترین بوردهای بادی و متعلقات آن همچون پارو،کیف، پمپ و... جهان است که بعلت کیفیت بالا و ساختار بسیار خاص تولیداتش ، همرده با بهترین بوردهای سخت composite یا اصطلاحا هارد بورد Hard Boards قرار میگیرد. فروشگاه دریا 360 نماینده رسمی و انحصاری ردپدل در ایران است که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند. پدل بوردهای تورینگ Touring  به بوردهایی گفته می شود که با طولی معمولا بلند و عرض متوسط برای استفاده در مدت زمان بییشتر طراحی شده اند. این بوردها از سری بوردهای Ride یا همان بوردهای معمولی حجم و ایستایی بیشتری دارند و وزن بسیار بیشتری را میتوانند حمل کنند تا بتوان در حین ماجراجویی های طولانی وسایل خود را نیز بهمراه ببرید یا حتی بهمراه یک دوست بروی یک بورد به گشت و گذار بپردازید.در بوردهای تورینگ در وقاع به گونه ای طراحی شدند که بتوانید با انرژی کمتر مسافت بیشتری را طی کنید. قابل حمل بودن این پدلبوردها نه تنها باعث شده فضای کمتری اشغال کنند بلکه سبب میشود شما  بتوانید براحتی بورد خود را در هر سفری بهمراه داشته باشید. بدنبال بورد مسابقه هستید یا بورد تورینگ؟ با انتخاب این بورد بی نظیر ردپدل هردو را خواهید داشت و میتوانید مطمئن باشید برای تعطیلات آخر هفته خود هم میتوانید بعنوان یک بورد تورینگ به گشت و گذار بپردازید یا با دوستان خود مسابقه دهید. سرب بوردهای اسپرت ردپدل برای افرادی که میخواهند به یک سطح بالاتر بروند و از بوردهای راید خسته شده اند مناسب است.این بوردها با کارایی بالای خود در پارو زدن برای مدت زیاد و همچنین در سرعت از بهترین های بازار هستند.این بورد بلند ترین بورد سری اسپرت میباشد و بالاترین کارایی را در سر خوردن بروی آب و رسیدن به سرعت بالا از خود نشان میدهد. بورد 12.6  با ضخامت بیشتر و همچنین ظرفیت بالایی که دارد باعث میشود که پایداری بیشتری برروی آب داشته باشد و به عنوان یک بورد فوق العاده سفت معرفی شود. این بورد برای افراد قد بلند ، افراد حرفه ای، برای گردش های طولانی و برای یک طیف وسیعی از شرایط مناسب است. با استفاده از طول دراز این بورد شما به آسانی میتوانید تا زمانی که در حال پدل سوای هستید  یک کودک را به همراه خودتان در این بورد حمل کنید یا اینکه وقتی که شما به تنهایی در حال دریانوردی هستید میتوانید از قسمت طناب های نصب شده بر روی بورد برای حمل کردن اسباب و وسایل در طول سفر استفاده کنید.در صورتی که بخواهید حیوان خانگی خود را همراه خود ببرید این بورد گزینه ی بهتری است.

پدلبورد Ride ردپدل مدل 10.8 Ride

ردپدل Redpaddle برند شماره 1 دنیا در تولید پدلبورد! این برند انگلیسی سازنده بهترین و با کیفیت ترین بوردهای بادی و متعلقات آن همچون پارو،کیف، پمپ و... جهان است که بعلت کیفیت بالا و ساختار بسیار خاص تولیداتش ، همرده با بهترین بوردهای سخت composite یا اصطلاحا هارد بورد Hard Boards قرار میگیرد. فروشگاه دریا 360 نماینده رسمی و انحصاری ردپدل در ایران است که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند. پدل بوردهای راید Ride به دسته بوردهایی گفته می شود که تقریبا برای  همه سبک استفاده مناسب بوده و برای افراد تازه کار بهترین انتخاب می باشند.این بوردها با طول های متفاوت و عرض های تقریبا یکسان در مدلهای مختلف برای وزن های مختلف تولید میشود. قابل حمل بودن این پدلبوردها نه تنها باعث شده فضای کمتری اشغال کنند بلکه سبب میشود شما  بتوانید براحتی بورد خود را در هر سفری بهمراه داشته باشید. یکی از قابلیت های مهم مدل های RIDE  استفاده چند منظوره ی این بورد هاست . ولی  مدل 10.8 Ride  نسبت به  مدل های  کوچکتر از خودش  بعنوان یک تخته ای که  پایداری بیشتری روی آب  را ارائه  میدهد، شناخته شده است. این مدل  هم مانند مدل های 9.8 و 10.6 به عنوان یک مدل با کیفیت شناخته شده است با این تفاوت که  نقاط تمایز این بورد عرض ان و جمش است که عرضش حدود دو اینج گسترده تر است و حجمش هم به اندازه ی 56 لیتر بیشتر است، به همین سبب این بورد قابلیت پایداری بیشتری  با کمترین فشار بر روی آب دارد.. این بورد  برای  افراد حرفه ای مناسب است، وهمچنین  از مزایای دیگر مدل 10.8  این است که شما می توانید  به همراه یک نفر دیگر روی این بورد به آسانی یک ماجراجویی عالی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *