شعبه های خرید حضوری فروشگاه اینترنتی دریا 360 در ایران :

 

فروشگاه دریا 360 یکی از بزرگترین فروشگاه های تجهیزات، متعلقات و لوازم ورزشهای آبی در ایران می باشد که با داشتن شعبه های مختلف در تهران، شمال و جنوب کشور تامین کننده نیازهای عمده و خرده فروشی علاقه مندان می باشد.
این مجموعه فروشگاه با داشتن چند شعبه فیزیکی در شمال (مارینا کاسپین منطقه آزاد انزلی)، در جنوب (مارینا کیش، بوشهر و چابهار) و فروشگاه آنلاین تخصصی طیف بسیار گسترده ای ازتجهیزات شناوری، ناوبری، رادار، جی پی اس، تجهیزات ایمنی دریایی، تجهیزات ورزش های دریایی و لوازم تفریحات آبی مانند  پوشاک و متعلقات ساحلی، انواع کایاک، پدل بورد، پارو و تجهیزات غواصی را در سراسر ایران تامین مینماید.لذا مشتریان از سراسر ایران میتوانند با بررسی سایت، خرید خود را نهایی کرده (حتی یک قلم کالا) و در محل مورد نظر توسط اراسل پستی به ایشان تحویل میگردد.

شعبه حضوری مارینا کاسپین:

این شعبه واقع در منطقه آزاد انزلی و در محل مارینا کاسپین می باشد که با داشتن سبدی کامل از تجهیزات غواصی و لوازم تفریحات آبی چند سال است که پاسخگوی نیاز مشتریان این منطقه می باشد. این شعبه به علت اینکه از تهران چندان دور نیست و خود یک منطقه بسیار مناسب گردشگری می باشد بخصوص در فصول گرم سال بسیار پر رفت آمد می باشد. پس اگر به منطقه آزاد انزلی سر زدید حتما به مارینا کاسپین بروید و علاوه بر استفاده از خدمات کلوپ تفریحات دریایی مارینا کاسپین به فروشگاه ما نیز سر بزنید.

اطلاعات تماس

آدرس : منطقه آزاد انزلی،مارینا کاسپین

کد پستی : ۴۳۱۳۱۴۶۳۵۷

تلفن  : ۰۹۰۵۹۸۱۱۸۰۰

آدرس سایت: https://marinacaspian.com/

ایمیل Info@mdcaspian.com

شعبه حضوری مارینا کیش:

این شعبه از فروشگاه قدیمی ترین شعبه خرید حضوری فروشگاهای ما می باشد که از سال 1392 در جزیره کیش و در محل مارینا کیش مشغول بکار می باشد. این شعبه علاوه بر داشتن سبد کامل از محصولات و لوازم تفریحات آبی، غواصی و پوشاک ساحلی، سبد کاملی نیز از محصولات مرتبط با تجهیزات شناوری و لوازم یدکی انواع موتور و قایق و لوازم پر مصرف شناوری دارد. پس اگر به جزیره کیش سفر کردید حتما به مارینا کیش بروید و علاوه بر استفاده از خدمات تفریحی کلوپ تفریحات دریایی مارینا کیش مانند غواصی و پاراسل و شاتل سواری و.... به فروشگاه این مارینا نیز سر بزنید.

اطلاعات تماس

آدرس: کیش ، بلوار مرجان، مرجان 7، ماریناکیش

کد پستی:۷۹۴۱۸۵۳۶۸۰

تلفن ثابت: ۰۷۶۴۴۴۶۵۳۸۲

موبایل : ۰۹۳۳۳۲۸۰۸۷۰
آدرس سایت: https://marina-kish.com/
ایمیل :info@marina-kish.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *