پدل بورد یوگا ردپدل مدل 10.8 Active

34,900,000 تومان 31,410,000 تومان
ردپدل Redpaddle برند شماره 1 دنیا در تولید پدلبورد! این برند انگلیسی سازنده بهترین و با کیفیت ترین بوردهای بادی و متعلقات آن همچون پارو،کیف، پمپ و... جهان است که بعلت کیفیت بالا و ساختار بسیار خاص تولیداتش ، همرده با بهترین بوردهای سخت composite یا اصطلاحا هارد بورد Hard Boards قرار میگیرد. فروشگاه دریا 360 نماینده رسمی و انحصاری ردپدل در ایران است که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند. پدل بوردهای راید Ride به دسته بوردهایی گفته می شود که تقریبا برای  همه سبک استفاده مناسب بوده و برای افراد تازه کار بهترین انتخاب می باشند.این بوردها با طول های متفاوت و عرض های تقریبا یکسان در مدلهای مختلف برای وزن های مختلف تولید میشود. قابل حمل بودن این پدلبوردها نه تنها باعث شده فضای کمتری اشغال کنند بلکه سبب میشود شما  بتوانید براحتی بورد خود را در هر سفری بهمراه داشته باشید. علاقه مردم به جمع شدن در اطراف رودخانه یا دریاچه ها جهت انجام ورزش یوگا یا مدتیشین داخل آب Redpaddle  را بر آن داشت تا بورد تخصصی برای یوگا طراحی کند. . بورد Activ  10.8    یک مدل خاصی از مدل های RIDE  است که با استفاده از فرایند Teck Air ساخته شده است و علت اصلی سفت و بالانس بودن این بورد هم  همین موضوع است، این بورد فوق العاده دارای پهنای گسترده ای می باشد، بنابراین  برای انجام ورزش های یوگا بسیار مناسب است.و اینکه مانند برد های دیگر خیلی نرم و زیبا روی سطح آب سر می خورد. جنس رویه این بورد از (فوم EVA) است و باعث میشود هنگام انجام حرکت های ورزشی بدن ورزشکار دچار ساییدگی نشود و این بورد را به یک بورد کامل و مجهز برای یوگا تبدیل کرده است.

فین غواصی Cressi مدل Reaction Pro

1,000,000 تومان 850,000 تومان
این فین ها نسخه فول فوت فین های ری اکشن هستند که توسط غواصان بسیاری مورد تایید و استفاده قرار میگیرد. قالب این فین از سه ماده اولیه مختلف ساخته شده تا بتوانید براحتی و نرم در آب پا بزنید.تیغه این فین بسیار بلند بوده و ضخامت آن در قسمت نوک از انتهای آن ضخیم تر می باشد. فوت پاکت این فین از جنس الاستومر بسیار راحت بدور پا فیت می شود تا تجربه بی نظیری از راحتی در پا زدن را برایتان به ارمغان بیاورد. زیره این فین پوشیده با لایه از ترمو پلاستیک چسبندگی بسیار خوبی به غواص بروی سطوح سر می دهد.   برند کرسی: یکی از بهترین برندهای تجهیزات غواصی در دنیا! برند ایتالیایی Cressi  کِرسی یکی از برندهای قدیمی و پیشگام ساخت تجهیزات غواصی مانند، وت سوت،رگولاتور، بی سی دی و.... و حتی تجهیزات و پوشاک ساحلی می باشد.این برند با شهرت جهانی خود در سراسر کره زمین مورد استفاده غواصان و مراکز غواصی قرار میگیرد. در ایران فروشگاه دریا 360 تنها نماینده رسمی و انحصاری این برند می باشد که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند.

فین غواصی cressi مدل Frog

2,030,000 تومان 1,725,500 تومان
یک فین کلاسیک از کرسی . این فین تمامی ویژگی های مدلهای قبلی را دارا بوده و با تغییر مواد بکار رفته در تولید تیغه ها، انقلابی را در تولید فین بوجود آورده است. مواد تولیدی این محصول عبارت است از لاستیک بسیار نرم و راحت برای جاپایی و تیغه های تکنوپلیمری می باشد. گفتنی است بکارگیری یک سیستم بنیادین سیلیکونی تجربه متفاوتی را برای کاربر پدید می آورد. درازای تیغه های این فین از قسمت فوت پاکت شروع میشود که باعث افزایش 20 درصدی سطح تماس تیغه فین در مقایسه با سایر انواع فین ها میشود. فوت پاکت کاملا طراحی شده توسط کامپیوتر راحتی مثال زدنی برای غواص به ارمغان می آورد. این فین جزو دسته فینهای Open heel fin  یا پاشنه باز قرار میگیرد.   برند کرسی: یکی از بهترین برندهای تجهیزات غواصی در دنیا! برند ایتالیایی Cressi  کِرسی یکی از برندهای قدیمی و پیشگام ساخت تجهیزات غواصی مانند، وت سوت،رگولاتور، بی سی دی و.... و حتی تجهیزات و پوشاک ساحلی می باشد.این برند با شهرت جهانی خود در سراسر کره زمین مورد استفاده غواصان و مراکز غواصی قرار میگیرد. در ایران فروشگاه دریا 360 تنها نماینده رسمی و انحصاری این برند می باشد که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند.

فین غواصی cressi مدل pro light

1,480,000 تومان 1,258,000 تومان
این فین بسیار پیشرفته از دو ماده اولیه کاملا متفاوت ساخته شده است: تیغه هایی از جنس پلی پروپیلن بسیار مقاوم و ترموپلاستیک برای قسمت فوت پاکت.نتیجه این تلفیق یک فین بسیار سبک و در عین حال متعادل می باشد. درازای تیغه های این فین از قسمت فوت پاکت شروع میشود که باعث افزایش 20 درصدی سطح تماس تیغه فین در مقایسه با سایر انواع فین ها میشود.وزن سبک و تعادل خوب این فین سبب میشود برای پا زدن انرژی کمتری مصرف کنید. این فین جزو دسته فینهای Open heel fin  یا پاشنه باز قرار میگیرد.   برند کرسی: یکی از بهترین برندهای تجهیزات غواصی در دنیا! برند ایتالیایی Cressi  کِرسی یکی از برندهای قدیمی و پیشگام ساخت تجهیزات غواصی مانند، وت سوت،رگولاتور، بی سی دی و.... و حتی تجهیزات و پوشاک ساحلی می باشد.این برند با شهرت جهانی خود در سراسر کره زمین مورد استفاده غواصان و مراکز غواصی قرار میگیرد. در ایران فروشگاه دریا 360 تنها نماینده رسمی و انحصاری این برند می باشد که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند.

سویشرت زیپ دار مردانه Cressi

1,540,000 تومان 1,309,000 تومان
سویشرت های اسپرت کرسی بافته شده از الیاف کتان ارگانیک، باعث دور نگه داشتن رطوبت از پوست شما میشود. این هودی یا سویشرت کلاه دار بوده و بهمراه دو جیب و یک زیپ در قسمت جلو ، با لوگوی معروف کرسی بفروش می رسد.   برند کرسی: یکی از بهترین برندهای تجهیزات غواصی در دنیا! برند ایتالیایی Cressi  کِرسی یکی از برندهای قدیمی و پیشگام ساخت تجهیزات غواصی مانند، وت سوت،رگولاتور، بی سی دی و.... و حتی تجهیزات و پوشاک ساحلی می باشد.این برند با شهرت جهانی خود در سراسر کره زمین مورد استفاده غواصان و مراکز غواصی قرار میگیرد. در ایران فروشگاه دریا 360 تنها نماینده رسمی و انحصاری این برند می باشد که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند.

فین cressi مدل Reaction EBS

1,980,500 تومان2,480,000 تومان
یکی از حرفه ای ترین فین های  پاشنه باز (Open heel) کرسی، فین ری اکشن با تیغه ساخته شده تماما از پلیپروپیلن که باعث منعطف تر شدن و همچنین سبب پا زدن موثرتر  با آن شده است.با این فین شما هم هنگام پا زدن قدرتی نیز بسیار راحتتر خواهید بود.با فوت پاکت طراحی شده توسط کامپیوتر و تیغه بسیار بلند این فین که از بالای فوت پاکت امتداد میابد، انتقال انرژی بهتر و سریعتر از پا به نوک تیغه انجام می شود. استرپ های EBS کرسی برای پاسخ به نیاز غواصان حرفه ای استر های جدید EBS Strap طراحی نمود. این استرپ ها به گونه ای طراحی شده تا محکم کردن بند فین راحت تر و قابل تنظیم باشد. این استرپ ها با قابلیت تنظیم برای رنج وسیعی از سایزها مناسب بوده و نگهداری بسیار ساده ای دارند و در هر زمان قابل تعویض می باشند.   برند کرسی: یکی از بهترین برندهای تجهیزات غواصی در دنیا! برند ایتالیایی Cressi  کِرسی یکی از برندهای قدیمی و پیشگام ساخت تجهیزات غواصی مانند، وت سوت،رگولاتور، بی سی دی و.... و حتی تجهیزات و پوشاک ساحلی می باشد.این برند با شهرت جهانی خود در سراسر کره زمین مورد استفاده غواصان و مراکز غواصی قرار میگیرد. در ایران فروشگاه دریا 360 تنها نماینده رسمی و انحصاری این برند می باشد که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند.  

ست ماسک، فین، اسنورکل Cressi مدل ELASTIC

1,070,000 تومان 909,500 تومان
داشتن یک ست اسنورکلینگ برای همه غواصان و عشاقان ماجراجویی در زیر آب از ضروریات است. این ست اسنورکل کرسی که شامل یک فین الاستیکی،ماسک و اسنورکل بهمراه یک کیف توری برای حمل آن می باشد از پر فروش ترین ست های کرسی در ایتالیا می باشد.   برند کرسی: یکی از بهترین برندهای تجهیزات غواصی در دنیا! برند ایتالیایی Cressi  کِرسی یکی از برندهای قدیمی و پیشگام ساخت تجهیزات غواصی مانند، وت سوت،رگولاتور، بی سی دی و.... و حتی تجهیزات و پوشاک ساحلی می باشد.این برند با شهرت جهانی خود در سراسر کره زمین مورد استفاده غواصان و مراکز غواصی قرار میگیرد. در ایران فروشگاه دریا 360 تنها نماینده رسمی و انحصاری این برند می باشد که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند.

سویشرت زیپ دار زنانه Cressi

1,540,000 تومان 1,309,000 تومان
سویشرت های اسپرت کرسی بافته شده از الیاف کتان ارگانیک، باعث دور نگه داشتن رطوبت از پوست شما میشود. این هودی یا سویشرت کلاه دار بوده و بهمراه دو جیب و یک زیپ در قسمت جلو ، با لوگوی معروف کرسی بفروش می رسد.   برند کرسی: یکی از بهترین برندهای تجهیزات غواصی در دنیا! برند ایتالیایی Cressi  کِرسی یکی از برندهای قدیمی و پیشگام ساخت تجهیزات غواصی مانند، وت سوت،رگولاتور، بی سی دی و.... و حتی تجهیزات و پوشاک ساحلی می باشد.این برند با شهرت جهانی خود در سراسر کره زمین مورد استفاده غواصان و مراکز غواصی قرار میگیرد. در ایران فروشگاه دریا 360 تنها نماینده رسمی و انحصاری این برند می باشد که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند.

فین غواصی Cressi مدل Palau

680,000 تومان 578,000 تومان
فین کِرسی  مدل  palau فینی مناسب برای  شنا یا اسنورکل می باشد. این فین که در دسته فینهای LAF  یا long adjustable fin قرار میگیرد با داشتن فوت پاکتی مناسب برای اقلا 3 یا 4 سایز پای متوالی، فینی مناسب برای مراکز غواصی یا استفاده اشتراکی بین اعضای خانواده یا یک گروه غواصی می باشد. این فین پاشنه باز یا open heel  با داشتن بندهای قابل تنظیم براحتی به پای شما فیت میشود و با تیغه سبک وزن آننهایت راحتی در پا زدن را برایتان به ارمغان می آورد. تیغه فین از بالای فوت پاکت شروع می شود که سبب میشود بیشترین مساحت ممکن را داشته باشد. بندهای این فین مجهز به سیستم رها سازی فوری یا همان کوییک ریلیز می باشد و پوشیدن و در آوردن آن نیز بسیار سریع صورت می پذیرد.فوت پاکت این فین با طراحی کامپیوتری ساخته شده از الاستومر است که انعطاف و راحتی بی نظیری دارد.   برند کرسی: یکی از بهترین برندهای تجهیزات غواصی در دنیا! برند ایتالیایی Cressi  کِرسی یکی از برندهای قدیمی و پیشگام ساخت تجهیزات غواصی مانند، وت سوت،رگولاتور، بی سی دی و.... و حتی تجهیزات و پوشاک ساحلی می باشد.این برند با شهرت جهانی خود در سراسر کره زمین مورد استفاده غواصان و مراکز غواصی قرار میگیرد. در ایران فروشگاه دریا 360 تنها نماینده رسمی و انحصاری این برند می باشد که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند.  

فین غواصی Cressi مدل Clio

560,000 تومان 476,000 تومان
فینی با رنگبندی بسیار متتنوع و پرکاربرد مناسب برای شنا و اسنورکل. این فین بسیار پرطرفدار سالهاست که در لیست محصولات کِرسی قرار دارد. تیغه های از جنس EVA در کنار فوت پاکتی با طراحی کامپیوتری از جنس الاستومر سبب شده با انرژی کمتری پا زده و فین براحتی در پای شما فیت شود. جنس خاص فوت پاکت این فین باعث می شود بتوانید براحتی فین را پوشیده یا از پا در بیاورید. توسط این فین میتوانید مدت زمان زیاد بدون خستگی پا زده و از مناظر زیر آب لذت ببرید. توسط این فین میتوانید مدت زمان زیاد بدون خستگی پا زده و از مناظر زیر آب لذت ببرید.   برند کرسی: یکی از بهترین برندهای تجهیزات غواصی در دنیا! برند ایتالیایی Cressi  کِرسی یکی از برندهای قدیمی و پیشگام ساخت تجهیزات غواصی مانند، وت سوت،رگولاتور، بی سی دی و.... و حتی تجهیزات و پوشاک ساحلی می باشد.این برند با شهرت جهانی خود در سراسر کره زمین مورد استفاده غواصان و مراکز غواصی قرار میگیرد. در ایران فروشگاه دریا 360 تنها نماینده رسمی و انحصاری این برند می باشد که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند.

فین غواصی Cressi مدل Gara Modular Nery

2,570,000 تومان 2,184,500 تومان
فین تیغه بلند GARA محصول کمپانی کِرسی ایتالیا بوده که بصورت ماژولار ساخته شده و قسمتهای آن از هم براحتی جدا می شوند. این فین با تیغه بسیار بلند و مقاوم خود بطور تخصصی برای غواصی فری دایو یا ماهیگیری در زیر آب طراحی شده است.طراحی ماژولار آن سبب شده تا غواص بتواند تیغه یا فوت پاکت فین را براساس نیاز تغییر دهد. این فین با طراحی فول فوت با تیغه ای از جنس پروپیلن بوده و انعطاف بسیار بالایی دارد همچنین فوت پاکت این فین  نیز قابل تنظیم بوده تا نهایت راحتی و نرمی را برایتان به ارمغان بیاورد. از طرفی جنس فوت پاکت این فین سبب می شود این فین را با یا بدون جوراب غواصی نیز بتوانید براحتی پا کنید. زاویه تیغه ها بیشترین کارایی و بازدهی را در پا زدن بهمراه می آورد و غواص برای رسیدن به سرعت بیشتر انرژی کمتری مصرف میکند. نکته : اگر قصد استفاده از فین را بدون بوت یا جوراب دارید حتما سایز کوچکتری انتخاب کنید.   برند کرسی: یکی از بهترین برندهای تجهیزات غواصی در دنیا! برند ایتالیایی Cressi  کِرسی یکی از برندهای قدیمی و پیشگام ساخت تجهیزات غواصی مانند، وت سوت،رگولاتور، بی سی دی و.... و حتی تجهیزات و پوشاک ساحلی می باشد.این برند با شهرت جهانی خود در سراسر کره زمین مورد استفاده غواصان و مراکز غواصی قرار میگیرد. در ایران فروشگاه دریا 360 تنها نماینده رسمی و انحصاری این برند می باشد که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند.  

فین غواصی cressi مدل Frog Plus

1,430,000 تومان 1,215,500 تومان
این فین تمامی ویژگی های مدل سنتی را دارا بوده و با تغییر مواد بکار رفته در تولید تیغه ها، انقلابی را در تولید فین بوجود آورده است. مواد تولیدی این محصول عبارت است از لاستیک بسیار نرم و راحت برای جاپایی و تیغه های تکنوپلیمری می باشد. گفتنی است بکارگیری یک سیستم بنیادین سیلیکونی تجربه متفاوتی را برای کاربر پدید می آورد.   برند کرسی: یکی از بهترین برندهای تجهیزات غواصی در دنیا! برند ایتالیایی Cressi  کِرسی یکی از برندهای قدیمی و پیشگام ساخت تجهیزات غواصی مانند، وت سوت،رگولاتور، بی سی دی و.... و حتی تجهیزات و پوشاک ساحلی می باشد.این برند با شهرت جهانی خود در سراسر کره زمین مورد استفاده غواصان و مراکز غواصی قرار میگیرد. در ایران فروشگاه دریا 360 تنها نماینده رسمی و انحصاری این برند می باشد که محصولات این کمپانی را با پایینترین قیمت در ایران بفروش می رساند.